3. zápasy predkola play off I. hokejovej ligy mužov

03.03.2008 Celý región

HC 46 Bardejov - HK Lietajúce kone Prešov 3:2 po sam. nájazdoch (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0, 1:0)
stav série 2:1
Góly: 9. Miľovčík (Bodnár, Dvorčák) v pres. , 50. Baranok (Ilavský, Vladimír Mojdis) v pres. - 10. Zúbek (Tomáš Sax, Chovan), 14. Drevenák (Hurtaj, Sučko)
Vylúčenia: 0:0 na 2 min
Rozhodovali: Lokšík - Tornay, Zvrškovec,

Obraz hry z predchádzajúcich zápasov sa nezmenil. Bardejov sústredene bránil a hostia sa snažili o tlak. Po desiatich minútach išli do vedenia, ale domáci kontrovali. Aj keď v druhej tretine sa hral dôrazný hokej, aktéri sa spoliehali na brejky, proti ktorým stáli výborní brankári Milý a Pec. V záverečnej tretine favorizovaní Prešovčania nedokázali zužitkovať prevahu ani svoju šikovnosť na vyrovnanie. Keďže gól nepadol ani v predĺžení, domáci si zabezpečili víťazstvo až v samostatných nájazdoch.

HK FTC Nové Zámky - HK Trnava 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
konečný stav série 0:3, do štvrťfinále postupuje Trnava
Góly: 16. Kapička (Maček) v pres. , 42. Grošaft (Rašovský, Hrivňák) v pres. - 1. Baran (Kutálek), 9. Klčovanský (Kutálek, Krajčovič) v pres. , 13. Kutálek (Baran), 24. Holovič (Poláček, Lobotka) v pres. , 44. Baran (Krajčovič)
Vylúčenia: 12:10 na 2 min. , navyše Havíra 5+DKZ UDERY, Fegyasev 10 NESPH, Polčík 5+DKZ UDERY, Kapička 20 UDERY - Feranec 5+DKZ UDERY, Kutálek 5+DKZ UDERY, Baran 5+DKZ UDERY.
Presilovky: 2:2
Rozhodovali: Jung - Vido, Stano
divákov: 452

MŠHK Prievidza - HK 95 Považská Bystrica 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
stav série 1:2
Góly: 28. Žila (Beňadik, Cútt) - 8. Varhaník (Tamaši) v pres. , 22. Brídik (Bezecný, Gašo) v pres. 5:3, 60. Tománek (Tamaši)
Vylúčenia: 7:11 na 2 min
Presilovky: 0:2
Rozhodovali: Rudý - Číž, Vojtek
divákov: 751

ŠHK 37 PATRÍCIA Piešťany - HK Trebišov 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 1:0)
Góly: 29. Kolník (Hanka, Rybárik), 30. Románek (Peško), 54. Hollý (Peško, Galko) v pres. - 11. Králik (Gajdoš, Dutkovič), 40. Danko (Vitkovský, Šalata), 58. Dutkovič (Šalata, Danko)
Vylúčenia: 4:7 na 2 min. , navyše Šalata 10 NESPH, Stríž 5+DKZ KOL.
Presilovky: 1:0.
Rozhodovali: Krist - Junek, Šefčík